چه کابل هایی در پروژه های تقویت آنتن موبایل استفاده کنیم ؟

 . کابل های مورد مصرف در پروژه های پوشش دهی آنتن موبایل از نوع کواکسیال بوده و بسته به مورد مصرف ، در شرایط مختلف متفاوت است 

 . نوع کابل مصرفی به نسبت متراژ مورد استفاده ما تعیین میگردد

 

در پروژه های out door که در آن ریپیتر موبایل در محوطه های باز و بیرونی بسته میشود ، تنها از کابل های feeder 2/1 استفاده میگردد ، زیرا عموما متراژ کابل های مصرفی در این پروژه ها بالا بوده و میزان افت سیگنال در کابل های فیدر در حد 7 dbi در 100 متر است . 

در پروژه های نصب تقویت کننده آنتن موبایل

که در مناطق شهری و در ساختمان های داخل شهر است ، در بیشتر موارد فاصله نقطه ای که قرار است آنتن گیرنده قرار داده شود تا نقطه ای که بوستر آنتن موبایل بسته میشود ، در حدود 30 تا 40 متر است که در این شرایط از کابل های lmr 400 و یا ksr400 و همچنین کابل rg 213 که به نسبت دو کابل دیگر از قدرت کمتری در انتقال برخوردار است و در شرایط ایده آل ، از آن در ساخت جامپر های کوتاه استفاده میگردد ، استفاده میشود . 

کابل های rg58 هم مورد مصرف در نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل دارد که به هیچ وجه مصرف آن توصیه نمیگردد . 

لازم به ذکر است که در نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل باید از کابلهای کواکسیال با میزان اهم 50 استفاده گردد و کابلهایی که 75 اهم هستند مورد استفاده قرار نگیرد . 

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ایمیل:

signalbooster20[AT]gmail.com

شماره همراه:

09127560949

شماره ثابت شرکت:

021-44268400

آدرس پستی دفتر مرکزی:
تهران-اشرفی اصفهانی گلستان 4

درباره سیگنال بوستر

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت انتن تلفن همراه ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی www.signalbooster.ir نمود.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت انتن دهی موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت انتن موبایل تقویت سیگنال موبایل ریپیتر موبایل تقویت امواج موبایل مسدود کننده موبایل جمر موبایل مختل کننده موبایل قطع کننده موبایل