در هنگام نصب سیستم های تقویت کننده موبایل

، در برخی مواقع ناچار به جابجایی آنتن گیرنده برای دریافت بهتر سیگنال در موقعیت ثانویه میشویم و چون کابل کواکسیال تقویت موبایل را جهت مکان اولیه تهیه نمودیم ، طول آن با کمبود مواجه میگردد . در اینصورت به دو روش میتوانیم سیگنال موبایل سالم و قوی را به سیستم تقویت موبایل برسانیم .

برای اینکار ابتدا باید میزان کابل مورد نیاز تا نقطه ثانویه را تهیه نماییم و از دو روش زیر یک روش را برای اتصال کابل کواکسیال انتخاب کنیم    1- دوسر کابل را به میزان دو سانتیمتر در مقطع مغزی کابل کواکسیال لخت نموده و بوسیله لحیم ، دوسر آنرا بهم متصل نماییم و سپس با عایق کردن قسمت مغزی ، رشته های رویی را بهم وصل کرده و آنرا پوشش دهیم       2- دوسر کابل کواکسیال را کانکتور متناسب با کابل زده و بوسیله یک رابط دوسر ماده ، دوسر کابل کواکسیال را بهم متصل کنیم . 

در روش دوم ، سیگنال موبایل مناسبتری به تقویت کننده موبایل رسیده و مکالمه مطلوبتری را خواهیم داشت . در روش اول اتصال کابل کواکسیال ، در بهترین حالت اتصال نیز میزان قابل توجهی سیگنال موبایل تضعیف شده و امکان اینکه از مکالمه تلفن همراه مطلوبی برخوردارنباشیم ، وجود دارد . 

دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل

دارای مدلهای مختلفی میباشند که با میزان سیگنال دریافتی مختلفی کار میکنند . عموم دستگاههای تقویت کننده امواج موبایل موجود در بازار با حداقل سیگنال ورودی 55 dbi کارکرده و در صورتی تقویت موبایل همراه اول و یا ایرانسل دریافتی ، سیگنال کمتری را دریافت کند ، به همان میزان عملکرد تضعیف تری خواهند داشت . با توجه به موارد ذکر شده بهتر است که در صورت امکان کابل کواکسیال دریافتی ما بصورت یک تکه بوده و در صورت عدم امکان ، روش دوم برای انتقال و تقویت موبایل را استفاده نماییم .

                                                                                                                                                 

تقویت کننده موبایل
قیمت کابل کواکسیال جمر موبایل
0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ایمیل:

signalbooster20[AT]gmail.com

شماره همراه:

09127560949

شماره ثابت شرکت:

021-44268400

آدرس پستی دفتر مرکزی:
تهران-اشرفی اصفهانی گلستان 4

درباره سیگنال بوستر

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت انتن تلفن همراه ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی www.signalbooster.ir نمود.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت انتن دهی موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت انتن موبایل تقویت سیگنال موبایل ریپیتر موبایل تقویت امواج موبایل مسدود کننده موبایل جمر موبایل مختل کننده موبایل قطع کننده موبایل