این حالت که شما با وجود داشتن آنتن پر ، قادر به مکالمه نمیباشید را حالت پینگ پنگ میگویند . 

در این حالت که با داشتن آنتن کاذب روبرو هستید ، گوشی شما بین دکل های بی تی اس اطراف نمیتواند یک دکل را انتخاب کرده و تنها از آن دکل برای انتقال اطلاعات استفاده کند . دلیل این امر هم اینست که کیفیت و قدرت سیگنال های دریافت شده از تمامی دکلها ، تقریبا برابر است چون در صورت برابر نبودن قدرت سیگنال رسیده به گوشی ، تلفن همراه شما به طور اتوماتیک قویترین سیگنال را انتخاب میکند و شما بدون مشکل قادر به مکالمه خواهید بود . 

طریقه رفع مشکل آنتن کاذب چگونه است ؟ 

شما با انتخاب یک دستگاه تقویت انتن موبایل که در اکثر مناطق بالاجبار باید تقویت امواج موبایل دو باند استفاده نمود ، سیگنال را تنها از یک دکل انتخاب نموده و بوسیله دستگاه تقویت کننده انتن موبایل ، آن سیگنال را در کل محیط بو سیله فرستنده نشر میدهید . 

پس از اینکار ، کل محیط شما تنها از یک باند فرکانسی احاطه شده و دیگر بین دکلهای مختلف عمل سویچینگ را انجام نمیدهد . 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ایمیل:

signalbooster20[AT]gmail.com

شماره همراه:

09127560949

شماره ثابت شرکت:

021-44268400

آدرس پستی دفتر مرکزی:
تهران-اشرفی اصفهانی گلستان 4

درباره سیگنال بوستر

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت انتن تلفن همراه ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی www.signalbooster.ir نمود.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت انتن دهی موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت انتن موبایل تقویت سیگنال موبایل ریپیتر موبایل تقویت امواج موبایل مسدود کننده موبایل جمر موبایل مختل کننده موبایل قطع کننده موبایل