مهمترین نکته در استفاده دستگاه مختل کننده انتن موبایل و قطع کننده موبایل

: این است که این سیستم ها ، باید در بازه های زمانی کوتاهی مورد استفاده قرار گیرند و استفاده از این سیستم ها بصورت ممتد و در طول روز بطور بی وقفه توصیه نمیشود .

از دیگر مواردی که باعث استفاده غیر صحیح و مضر از دستگاه مختل کننده آنتن موبایل میگردد ، اینست که سیستم قطع کننده آنتن دهی را متناسب با فضای مورد نظر انتخاب نمیکنند، دلیل این امر نیز این است که عموما این سیستم ها توسط افرادی که اطلاعات درستی در این رابطه ندارند تهیه و توضیح و خریداری میگردد .

مسدودکننده انتن موبایل

را باید با توجه میزان سیگنال موجود در محیط استفاده نمود و استفاده از سیستم های مختل کننده موبایل با توان بالا باعث عواملی نظیر سردرد و سرگیجه و حالت های پریشانی برای کاربران میگردد . 

 

 

                                                                                   

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ایمیل:

signalbooster20[AT]gmail.com

شماره همراه:

09127560949

شماره ثابت شرکت:

021-44268400

آدرس پستی دفتر مرکزی:
تهران-اشرفی اصفهانی گلستان 4

درباره سیگنال بوستر

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت انتن تلفن همراه ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی www.signalbooster.ir نمود.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت انتن دهی موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت انتن موبایل تقویت سیگنال موبایل ریپیتر موبایل تقویت امواج موبایل مسدود کننده موبایل جمر موبایل مختل کننده موبایل قطع کننده موبایل