1.چگونه می توان از سالم بودن محصولات خریداری شده تقویت امواج موبایل اطمینان حاصل کرد؟

تمامی محصولات تقویت انتن موبایل قبل از ارسال توسط کارشناسان تست شده تا خریدار از سالم بودن انها اطمینان کسب نماید.

 

 

2.ایا محصولات تقویت سیگنال موبایل(mobile signal booster) دارای ضمانت می باشد؟

محصولاتی که توسط کارشناسان شرکت نصب و راه اندازی می شود از تاریخ نصب به مدت یکسال دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

3.ایا می توان محصولات تقویت انتن موبایل(mobile amplifier) را به راحتی حمل و نقل کرد؟

دستگاه تقویت انتن موبایل از اوزان بسیار کمی برخوردار است و به راحتی قابل حمل و نقل ،نصب و راه اندازی می باشد.

 

 

4.مقاومت و کیفت دستگاههای تقویت انتن تلفن همراه(Mobile antenna relays) در چه حدی است؟

دستگاه تقویت فرکانس موبایل از کیفیت خوبی برخوردار است و همچنین در شرایط مختلف جوی بهره بری خوبی دارد .

نکته مهم در نگهداری تقویت کننده گوشی موبایل این است که منبع تغذیه نباید دارای نوسان باشد و این مشکل را با قرار دادن استابلایزر و محافظ برق می توان بر طرف نمود.

 

 

5.چند نوع انتن گیرنده (outdoor antenna)وجود دارد و بهترین ان کدام است؟

انتن های گیرنده موجود در بازار به 3 دسته تقسیم بندی می شود:

1.انتن یاگی(yagi antenna):نمونه اولیه انتن های گیرنده، انتن یاگی می باشد که در انواع مختلف با توجه به فرکانس تحت پوشش در بازار موجود می باشد.

2.انتن لوگاریتمی(Log Periodic Dipole Antenna): انتن خارجی لوگاریتمی برای دریافت فرکانس های موبایل رایج ترین مدل انتن گیرنده می باشد که از قدرت خوبی برخوردار است و قابلیت فعالیت در هر شرایط دمایی را دارا می باشد.

3.انتن پارابولیک(Grid Parabolic):این انتن از بالاترین سطح گیرندگی سیگنال برخوردار می باشد و گزینه بسیار خوبی برای پروژه های خارج شهر و راه اندازی دکل های مخابراتی است.

 

 

6.ایا برای نصب و راه اندازی تقویت کننده سیگنال موبایل در خانه نیاز به متخصص می باشد؟

نصب و بهره برداری سیستم تقویت انتن موبایل در خانه و ....گرچه از حساسیت و دقت بالایی برخوردار است اما با کمی تامل ودقت و راهنمایی کارشناسان توسط خریدار امکان پذیر است.

 

 

7.ایا برای رفع مشکل انتن دهی همراه اول و حل مشکل انتن دهی ایرانسل راه دیگری وجود دارد؟

 تنها راه حل ایده ال و مناسب که برای مکانها و نقاطی که با فقر سیگنال موبایل و عدم پوشش دهی مطلوب سیگنال مواجه است، نصب تقویت کننده انتن موبایل می باشد و راه هایی از جمله نصب برنامه تقویت انتن موبایل (mobile amplifier software) و برچسب افزایش انتن دهی موبایل  غیر منطقی و از باز خورد خوبی برخوردار نیست .

 

 

8.ایا در مکان های خارج شهر و دور از پوشش شبکه که هیچ گونه سیگنال موبایل وجود ندارد امکان نصب تقویت کننده موبایل وجود دارد؟

در مکان های خارج شهر و فضاهایی که تحت پوشش شبکه موبایل نیستند و یا از فقر سیگنال موبایل رنج می برند ،مانند:سایت های عمرانی و کارگاه ها،سدها،سکوهای نفتی و روستاها،معادن و نیرو گاه ها

نصب و راه اندازی تقویت انتن موبایل و ایجاد شبکه موبایل دشوار تر از مناطق درون شهری می باشد.

انجام این پروژه با توجه به ایجاد زیر ساخت لازم از جمله چاه ارت ،احداث دکل ،و ایجاد منبع تغذیه از زمان زیادی برخوردار می شود.

کارشناسان ما مفتخرند با انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور رضایت کامل شما مشتریان محترم را جلب نمایند.

 

 

9.ایا دستگاه تقویت انتن موبایل دارای مدل های گوناگون می باشد؟

1.دستگاه تقویت کننده امواج تلفن همراه که برای محیط های داخلی و با توان کمتر نصب و راه اندازی می شود که با توجه به توانایی دستگاه از 50 الی 5000 متر مربع را تحت پوشش قرار می دهد و بیشترین استفاده را برای مناطق درون شهری دارد.

که این دسته خود به 3 دسته تقسیم بندی می شود:

الف.تقویت کننده انتن موبایل همراه اول Single band repeater

ب.تقویت کننده انتن موبایل دو باند Dual band repeater

ج.تقویت کننده انتن موبایل 3G  یا 3 باند Triple band repeater

2.دستگاههای تکرار کننده انتن موبایل پر توان که از قدرت بالایی برخوردار است و با توجه به قدرت ان محدوده وسیعی را تحت پوشش قرار می دهد که برای فضاهای برون شهری بیشترین کاربرد را دارا می باشد.

3.تقویت انتن موبایل ماشین(Vehicle Booster)که برای خودروهای گشتی و انتظامی و خودرو های هلال احمر بیشترین کاربرد را دارا می باشد.

 

 

10.ایا محصولات تقویت کننده انتن تلفن همراه تحت عنوان زیمنس و نوکیا در ایران وجود دارد؟

نکته بسیار مهم که امروزه طرفندی برای فروش محصول  و بالا بردن غیر منطقی نرخ کالا میباشد،این است که برخی افراد سودجو با نامگذاری کالا با عنوان های زیمنس ، نوکیا و ...اقدام به جلب اعتماد کاذب مشتری کرده.

قابل توجه خریداران محترم ،شرکت های زیمنس و نوکیا فقط در توان های بسیار بالا اقدام به طراحی و تولید تکرار کننده موبایل برای شبکه مخابرات و BTS  کرده اند و تمامی دستگاه های موجود در بازار ایران ساخت کشور چین اما با کیفیت های متفاوت می باشد.

 

 

11.نحوه قیمت گذاری محصولات تقویت کننده موبایل؟

قیمت دستگاههای تقویت کننده انتن موبایل با توجه به توان خروجی و فرکانس تحت پوشش و شرکت سازنده متغیر می باشد.

 

 

12.تقسیم بندی دستگاه تقویت کننده امواج موبایل چگونه است؟

سیستم تقویت سیگنال موبایل با توجه به رنج فرکانسی که تحت پوشش قرار می دهد به 3 دسته تقسیم می شود:

*تقویت کننده انتن موبایل تک باند با رنج فرکانس Gsm 900

*تقویت انتن موبایل دو باند با فعالیت در 2 باند Gsm900/Dcs1800

*تقویت کننده امواج موبایل 3 باند با پوشش فرکانس های Gsm900/Dcs1800/3G 2100

 

 

13.نحوه نصب و راه اندازی دستگاههای تقویت انتن موبایل در فضای باز(digital repeater) نیاز به تخصص دارد؟

نصب و راه اندازی سیستم تکرار کننده انتن موبایل، با توجه به این که ازحساسیت بالایی برخوردار است نیاز به متخصص و کارشناس مربوط را دارد و همچنین مدت زمان اجرای پروژه خیلی بیشتر از تقویت کننده های خانگی و... می باشد.

 

 

14.تفاوت تکرار کننده انتن موبایل و تقویت کننده انتن موبایل در چیست؟

تکرار کننده انتن موبایل برای مکان هایی با وسعت های بسیار بالا، برای مناطق برون شهری  با قدرت های بسیار زیاد طراحی شده است و در مکان هایی از جمله :سدها،معادن،سکوهای نفتی و ...کاربرد دارد.

در طرف مقابل برای مکان های سر پوشیده و درون شهری که از ضعف پوشش دهی انتن موبایل برخوردار هستند از جمله :مجتمع های تجاری ،منازل مسکونی ،کارگاهها و پارکینگ های طبقاتی و ...دستگاههای تقویت کننده انتن موبایل کاربرد فراوان دارد که گزینه ای 100% عملی و منطقی می باشد.

 

 

15.ایا امواج تلفن همراه (Cell phone radiation)برای سلامت انسان مضر است؟

سوالی که امروزه ذهن بیشتر افراد جامعه را به خود درگیر کرده این است که ایا امواج تلفن همراه برای سلامتی انسان مضر است یا خیر.

BTS  های فعال در سطح شهر در محدوده استاندارد وزارت بهداشت فعال هستند و چنانچه نوسانی در فعالیت انها صورت گیرد از طرف ارگانهای مربوط تحت پیگرد قرار می گیرند.

مشتریان محترم همین نکته را باید در خرید دستگاه تقویت کننده امواج موبایل رعایت کرده و محصولی با اصالت را انتخاب کنند که بیشتر از حد مجاز اقدام به تقویت فرکانس مربوط نکند تا خطری پیش روی  سلامت انسان نباشد.

 

 

16.نحوه نصب و راه اندازی دستگاه تقویت کننده انتن موبایل همراه اول چگونه است؟

راه اندازی تکرار کننده انتن موبایل یا تقویت کننده انتن موبایل برای محیط های بیرونی (فضای باز ) امری بسیار مهم و تخصصی میباشد که بعد از کارشناسی محل و تست سیگنال عواملی از جمله ارتفاع دکل ،نوع انتن های سکتور و انتن گیرنده یا همان انتن یاگی ،و دستگاه تقویت انتن مناسب برای محل بررسی و پیشنهاد می شود.

نصب  دستگاههای تقویت کننده انتن موبایل برای محیط های سرپوشیده با کمی دقت هم توسط خود شخص امکان پذیر است.

تمامی دستگاههای تقویت امواج موبایل از 3 قسمت مهم و اساسی از جمله :

1.گیرنده

2.تقویت کننده انتن یا امپلی فایر

3.فرستنده تشکیل شده است.

اولین قدم برای نصب تقویت کننده انتن تلفن همراه نصب انتن گیرنده می باشد.شما باید انتن گیرنده را در بهترین حالت برای دریافتی پایدار قرار دهید.برای این کار می توانید از برنامه های کاربردی تست سیگنال موبایل مانند

 

gsm signal monnitoring  استفاده کنید.

 

 

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ایمیل:

signalbooster20[AT]gmail.com

شماره همراه:

09127560949

شماره ثابت شرکت:

021-44268400

آدرس پستی دفتر مرکزی:
تهران-اشرفی اصفهانی گلستان 4

درباره سیگنال بوستر

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت انتن تلفن همراه ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی www.signalbooster.ir نمود.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت انتن دهی موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت انتن موبایل تقویت سیگنال موبایل ریپیتر موبایل تقویت امواج موبایل مسدود کننده موبایل جمر موبایل مختل کننده موبایل قطع کننده موبایل