تقویت امواج موبایل خودرویی

                               جمر موبایل

                   ریپیتر آنتن موبایل

                              تجهیزات مخابراتی  

مطالعه این بخش اطلاعات زیادی در خصوص سیستم های تقویت کننده موبایل ، برای شما به همراه دارد

راهنمای خرید تقویت انتن موبایل

رکت سیگنال بوستر پس از سالها فعالیت در زمینه ارایه خدمات مخابراتی و با بهره گیری از دانش متخصصان داخلی خود ، و همچنین بکارگیری تجهیزاتی که بالاترین کیفیت را در زمینه پوشش آنتن موبایل دارار میباشد ، توانست پروژه های متعددی را به سرانجام برساند و تاییدیه های کارفرما را اخذ و نامی نیکو از خود در صنعت
مخابرات بر جای گذارد . 


پروژه هایی شامل 145 پروژه تقویت آنتن موبایل منازل مسکونی ، 45 پروژه که در آنها سوله و دفتری اداری
در داخل شرکت تحت پوشش سیگنال موبایل قرار گرفت ، بیش از 25 مورد اجرای سایت های تکرار کننده آنتن موبایل که در آن روستاها و مناطق و معادن دور افتاده تحت گستره آنتن موبایل قرار گرفت . اجرای پوشش آنتن موبایل در تونلهای خط متروی شماره 6 مترو تهران 
اجرا و نصب تقویت کننده سیگنال موبایل در سد الغدیر ساوه و سد بزمان سیستان و مشارکت با وزارت ارتباطات جهت کار بر روی سایت های همراه اول و فعالیت به عنوان پیمانکار همکار با مخابرات ایران ، که در این پروژه ها تماما موفق به حل مشکل ضعف سیگنال موبایل و رفع مشکل عدم آنتن دهی موبایل گردید . 

در پروژه هایی که در آن آنتن دهی موبایل منازل و ادارات و کلیه ساختمانهای داخل شهر و مناطق سربسته بهبود یافت ، از دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل و یا همان بوستر موبایل استفاده شد . بوسترهایی که بواسطه نوع 
محدوده و شهر مورد نظر ، شامل تک باند و یا تقویت کننده های آنتن موبایل دوباند می
همچنین در پروژه های out door  و یا همان سایت های خارج شهر از دستگاه ریپیتر موبایل و یا تکرار کننده های آنتن موبایل استفاده گردید که توان این دستگاهها در بازه 5 الی 20 وات می باشد که بسته به توع و میزان محدوده تحت پوشش انتخاب می گردد . روش کلی کار دستگاه تقویت سیگنال موبایل هم به اینصورت است که بصورت یک آنتن گیرنده که عموما از آنتن های پارابولیک که قدرت جذب سیگنال موبایل بیشتری دارند ، جهت گیرندگی آنتن موبایل استفاده می کنند . 
سپس آنتن گیرنده را در قوی ترین نقطه در محدوده مورد نظر قرار میدهند ( که تشخیص آن بوسیله دستگاههای تست و اندازه گیری سیگنال انجام میشود ، صورت میگیرد . سپس بوسیله کابلهای مخصوص ، این سیگنال را به دستگاه تقویت آنتن موبایل رسانده و در این دستگاه  تویت شده و بوسیله انتن های فرستنده در محیط منتشر میگردد . سیستم های تقویت انتن موبایل میتواند مشکلات متعددی شامل 1- نبود سیگنال موبایل 2- ضعیف بودن سیگنال موبایل 3-قطع شدن تماس حین مکالمه  4-اختلال در آنتن دهی و پرش آنتن موبایل 5- نبود اینترنت همراه در محل را مرتفع نماید . 
معمولا در ساختمانهای چندین طبقه و برجهای اداری و مسکونی و هتل ها ، بالاتر از طبقات 7 یا 8 ، سیگنال موبایل دارای پرش و اختلال میباشد که در اینحالت ، گوشی تلفن همراه افراد دارای انتن موبایل پر است ، ولی پیام تماسهای از دست رفته مرتبا بدست آنها میرسد و یا در صورت پر بودن آنتن گوشی قادر به شماره گیری و برقراری تماس نیستند . 
دلیل این اتفاق اینست که در طبقات بالایی ساختمان ها ، ارتفاع بالاتر از دکل های مخابراتی است و از دکل های متعددی ، سیگنال به گوشی شما میرسد و در آن ارتفاع ها ، دستوراتی که به دکلها جهت همپوشانی انتن داده شده به درستی اجرا نمیشود و موبایل شما بین دکلهای مختلف سوییچ میشود . معمولا ایراد آنتن کاذب ، براحتی قابل حل نمی باشد و تنها یک تیم متخصص قادر به رفع این مشکل هستند . شرکت سیگنال بوستر با اعزام تیم های کارشناسی مجرب به این مناطق و بررسی های میدانی دقیق ، اقدام به ارایه راهکارهای علمی مینماید . 
عموما مناطقی که با مشکل انتن کاذب موبایل مواجه هستند ، باید از دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل قوی استفاده کنند و دستگاههای ضعیف قادر به حل مشکل در این مناطق نیست ، دلیل آنهم این موضوع است که سیگنال تقویت شده توسط بوستر موبایل باید از لحاظ قدرت در حدی باشد که بتواند بر سایر سیگنالهای موجود غلبه کند و از لحاظ شدت سیگنال باید سطح سیگنال قوی تری داشته باشد تا تلفن همراه شما تنها بر روی سیگنال موبایل تقویت شده شما رجیستر شود . 
برخی مناطق نیز بدلیل اینکه از bts ها بدور هستند و فاصله زیادی دارند و یا موانع متعددی مانند ساختمانهای پرتعداد ، بین دکلها و مکان مورد نظر قرار گرفته اند دارای سطح سیگنال پایینی هستند . در اینگونه مکانها که به نقطه کور آنتن دهی مشهور هستند با نصب تقویت کننده آنتن موبایل که دارای قدرت خروجی ضعیفی نیز هست ، میتوان مشکل را مرتفع نمود و میزان آنتن دهی موبایل را به سطح مطلوب جهت برقراری تماس و پیام رساند . 

 در انتخاب دستگاه تقویت آنتن موبایل :
می بایست دقت لازم بعمل آید که چه نیازی را میخواهیم برآورده کند و یا دستگاه را صرفا برای رفع مشکل مکالمه می خواهیم و یا از دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل انتظار  رفع مشکل اینترنت را نیز داریم . بوستر موبایل تک باند یا تک کاناله تنها قادرند که باند فرکانسی 860 مگاهرتز تا 980 مگاهرتز را شامل شود . اینترنتی که این دستگاهها قادر به پشتیبانی از آن هستند ، نسل اول اینترنت  یا همان توجی است 

تقویت آنتن دوباند دوباند قادر است که باند 900 و همچنین باند 1800 (1760-1830) را ساپورت نماید . این بدان معناست که علاوه بر تقویت سیگنال موبایل در دو اپراتور همراه اول و ایرانسل ، شما قادرید که اینترنت 4جی را بوسیله این دستگاه تقویت سیگنال موبایل انتقال دهد ولی قادر به انتقال اینترنت تری جی نیستید ، دلیل این امر نیز این است که اینترنت فورجی بر توسط اپراتورها بر روی باند 1800 انتقال داده میشود ولی که دستگاه تقویت انتن دوکانال قادر به ساپورت آن نیست 
دسته دیگر تقویت کننده های موبایل ، سیستم های سه کانال هستند که فرکانس 900/1800/2100 را پشتیبانی کرده ، یعنی باند 2100 را نسبت به به دستگاههای دوکاناله اضافه تر دارند  . بوسیله این سیستم های آنتن دهی شما می توانید مکالمه روی کلیه باندها ، اینترنت تری جی و اینترنت فورجی را در دسترس داشته باشید
از لحاظ مقرون به صرفه بودن و داشتن یک انتخاب هوشمندانه ، سیستم تقویت آنتن دوباند دارای امتیاز خرید بالایی هستند ،ارزانترین دستگاه تقویت آنتن موبایل تک باند هست ولی دارای امتیاز خرید پایینی قرار دارد ، زیرا تنها اینترنت توجی را ساپورت کرده و در کلانشهرها پاسخگو نبوده ،
 ریپیتر موبایل و یا تکرارکننده های سیگنال موبایل در مناطق دور افتاده بکار میرود . معمولا در این مناطق که خارج محدوده شهری و مسکونی هستند ، ایراد ضعف آنتن دهی بدلیل وجود موانع طبیعی شامل کوهها و تپه ها و فاصله زیاد آنها تا دکل های مخابراتی بوجود می آید. مواقعی از ریپیترهای موبایل استفاده میشود که بخواهند یک محیط حداقل با شعاع 500 متری پوشش داده شود . 
                     
دستگاه تقویت کننده انتن موبایل خانگی ارزان قیمت                                                                                                      
نصب ریپیتر های موبایل ، یک کار بسیار تخصصی است و افراد عادی شاید بتوانند بوسترهای تقویت کننده را خود نصب کنند ، ولی قطعا در ریپیتر های موبایل باید کارشناسان و افراد متخصص ، اینکار را انجام دهند ریزا بدلیل توان بالای ریپیترهای موبایل امکان وجود اختلال و  یا اصطلاحا لوپ شدن آنتن امری محتمل است . 
پیش نیازهای اجرای یک سیستم تکرارکننده آنتن موبایل یا ریپیترهای موبایل شامل دو دکل که باید مابین دو آنتن گیرنده که ممکن است از نوع پارابولیک باشد و یا از نوع لگاریتمی و آنتن فرستنده که از نوع آنتن سکتور هست ایجاد میگردد . مورد دیگر منبع تغذیه و یا همان پاور دستگاه میباشد که در صورت وجود برق شهری در مجاورت پروژه ، کار بسادگی انجام میپذیرد و در صورت نبود برق شهر ، باید هزینه نسبتا بالایی را صرف تهیه برق و پنل خورشیدی و سیستم های سولار نمود . 
از پیش نیازهای دیگر ریپیترهای موبایل چاه ارت یا چاه گرانه است که باید ایجاد گردد . ریپیترهای موبایل به دسته بندی های زیر تقسیم میگردد: 
wide band repeater : این دسته از ریپیترها زمانی استفاده میشود که بخواهیم تمامی اپراتورها را ساپورت نماییم
select band repeater :  وقتی تنها یک شرکت خدمات دهنده مد نظر ما باشد ، یا بخواهیم یک اپراتور را به کارفرما تحویل دهیم
channel selective repeater : ممکن است فرکانس های متعددی از دکلهای اپراتورهای مختلف بما برسد و باعث ایجاد اختلال در فرکانس مدنظر ما باشد که بوسیله این سیستم تقویت آنتن دهی موبایل میتوانیم فرکانس ها و سیگنالهای زاید را فیلتر کرده و تنها فرکانس مدنظر خود را به ورودی دستگاه برسانیم . 
frequency shifting repeater : این سیستم افزایش آنتن دهی موبایل زمانی بکار میرود که در آن منطقه ، زاویه ارسال سیگنال تقویت شده و زاویه دریافت سیگنال کم بوده و موجب اختلال در سیستم شود . 
تکرارکننده های موبایل را میتوان در کلیه مناطق دورافتاده شرکت های خارج شهر ، سایت های تولیدی پالایشگاهها ، کارگاههای کوهستانی شرکت های راهسازی ، محدوده سدها و معادن تولیدی نصب نمود . 
مراحل نصب هم شامل مرحله یک که در آن کارشناسان به محل اعزام شده و با تست و بررسی سیگنالهای موجود محیط ، امکان سنجی های لازم را نموده و نقشه اجرای پروژه را ارایه میدهند و در مرحله دو با آماده سازی تجهیزات مورد نیاز اقدام به انتقال تجهیزات کرده و مرحله نصب را آغاز مینمایند . 
شرکت سیگنال بوستر با بکارگیری بهترین تقویت انتن موبایل ، بهترین ریپیترهای موبایل و مجرب ترین کارشناسان اقدام به ارایه خدمات مخابراتی در سطح کشور نموده و سابفه و تجربه کسب شده ، طی سالیان
فعالیت  در این زمینه ، پشتوانه ای محکم برای این مجموعه است . 
قیمت دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل نیز با توجه به دامنه های فرکانسی که هر بوستر موبایل توانایی تقویت آن را دارد تعیین میگردد .تقویت کننده موبایل تک باند توان پوشش باند 900 را دارد و قیمت تقویت کننده آنتن موبایل ارزان که در این گروه قرار دارند ، ارزانترین تقویت کننده انتن موبایل میباشند . 
ساخت دستگاه تقویت آنتن موبایل هم در تعداد کم توجیه اقتصادی ندارد و تولید نمونه خانگی آن به تنهایی دارای قیمت به مراتب بالاتری در مقایسه با مدلهای موجود در بازار میباشد . جهت آموزش تقویت آنتن موبایل نیز میتوانید به مقالات موجود و توضیحات مربوط به بوسترهای موبایل که در ذیل صفحات محصولات آورده شده مراجعه نمایید . 
دستگاه تقویت آنتن موبایل خانگی نیز که مناسب استفاده در خانه و محیط های مسکونی باشند باید دارای توان خروجی سیگنال به میزان به مراتب پایین تری در قیاس با تقویت کننده موبایل اداری و سازمانی باشند . 
تقویت کننده آنتن موبایل ایرانسل و تقویت کننده آنتن موبایل 4 جی نیز شامل یک نوع بوستر میباشند و بوسترهایی که بتوانند اپراتور ایرانسل را پشتیبانی نمایند غالبا توان تقویت4جی را نیز دارا میباشند . 

تقویت انتن موبایل خود را به شرکت مخابراتی سیگنال بوستر بسپارید

تقویت انتن موبایل اداری

تماس با ما

ایمیل:

signalbooster20[AT]gmail.com

شماره همراه:

09127560949

شماره ثابت شرکت:

021-44268400

آدرس پستی دفتر مرکزی:
تهران-اشرفی اصفهانی گلستان 4

درباره سیگنال بوستر

 شرکت سیگنال بوستر با هدف ارائه محصولات تقویت انتن تلفن همراه ، تجهیزات و خدمات مرتبط با ان ،با اتکا بر دانش فنی مهندسین و متخصصین و سابقه درخشان در عرصه ارتباطات  اقدام به راه اندازی  وبسایت تخصصی www.signalbooster.ir نمود.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت انتن دهی موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت انتن موبایل تقویت سیگنال موبایل ریپیتر موبایل تقویت امواج موبایل مسدود کننده موبایل جمر موبایل مختل کننده موبایل قطع کننده موبایل